Často kladené dotazy

Jak si objednat?

Zadejte ve vyhledávači zájezdů Vámi požadované parametry a vyberte si zájezd, poté vyplňte objednávkový formulář a odešlete, a já Vás budu kontaktovat zpět se sdělením, do kdy máte platnou rezervaci, domluvíme vyplnění závazné smlouvy a platbu zájedu. V případě zájezdu typu Last Minute počítejte s platbou celkové částky, v ostatních případech stačí zaslat pouze požadovanou zálohu, která je obvykle 50% z celkové ceny zájezdu. Celý zájezd musí byt doplacen nejméně měsíc před odletem.
 
Kdy dostanu pokyny k zájezdu?
 
Do 7 dnů před odletem by měl být potvrzený přesný čas odletu. Tyto pokyny lze přeposlat přímo na Vaší e-mailovou adresu, poté si je musíte vytisknout a vzít s sebou na letiště. Lze si je také vyzvednout vytištěné v agentuře ve Frýdlantě. Ostatní odbavení k odletu (letenky, ubytovací poukazy) probíhá na letišti dle těchto pokynů.
 
Hotovost X platební karty
 
Obecně platí – po státech Unie není problém platit kartou, nebo vybrat z bankomatu, mimo státy Unie doporučuji rozhodně hotovost (€), kromě SAE, kde je použití platební karty běžné.
Pokud máte zaplacenou dovolenou formou All Inclusive, máte zajištěno stravování i nápoje po celý den, v tom případě potřebujete hotovost pouze na platbu výletů v místě, pokud si nějaké zakoupíte, popř. na nákup suvenýrů apod. Každopádně je dobré mít u sebe nějakou hotovost pro případ potřeby lékařského ošetření ( týká se zejména Egypta, Tuniska a dalších států mimo UNII), které se platí na místě v hotovosti, a později Vám ho v případě, že jste pojištěni, Vaše pojišťovna proplatí. Platby kartou nebo vybírání z bankomatu není v Tunisku a Egyptě běžné.
 
Jak se nejlépe dostat na letiště?
 
Transfer – při objednání zájezdu si můžete objednat též dopravu na letiště formou svozu,
pokud ji ovšem cestovní kancelář k zájezdu nabízí. Tato služba je v případě
včasného objednání zájezdu většinou ZDARMA
Pokud si zájezd objednáváte v režimu Last Minute, je tato služba zpoplatněna
většinou částkou 500,-Kč na osobu
nevýhody: tyto transfery se mohou zrušit, pokud se nenaplní alespoň 4-6osob
 
Bus – Student Agency – autobusy Student Agency se přepravíte na Černý most v Praze, odtud
jsou 2 varianty – buď metrem B na konečnou stanici Zličín a odtud busem č.225
na letiště
nebo metrem B na Můstek,přestup A na Dejvickou a odtud busem
č.119 na letiště
nevýhody: čas příletu z dovolené může být změněn, nebo v pozdních nočních
hodinách, což by Vám mohlo způsobit komplikace
 
vlastním autem – parkování na letišti: http://www.goparking.cz/
www.parkovisteletiste.cz
 
vlak+ aeroport bus -